Calendar 2010
01.05 - Sibiu
22.05 - Botosani
iunie - Bucuresti
31.07 - Sibiu
11.09 - Pitesti
02.10 - Sibiu
22.05 - Rez. Sibiu
12(19).06 - Rez. Sibiu
Slalom Paralel

Partener Media

Etapa I
1 mai 2010
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Etapa a V-a
17 oct 2009
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Etapa a IV-a
12 septembrie 2009
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Etapa a III-a
4 iulie 2009
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Etapa a II-a
6 iunie 2009
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Etapa I
09 mai 2009
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video
Etapa I
24 mai 2008
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video
Etapa a III-a
5 iul 2008
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video
Etapa a IV-a
6 sept 2008
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video
Etapa a II-a
aminata in 11.10.2008
Cerere inscriere
Reg. part.
Rezultate
Cronica etapei
Galerie foto
Galerie video

Clasament 2009

Juniori
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Et. V Total Total n-1
1. Tarnovean Octavian 17 20 20 17   74
2. Tincescu Florinel 12 17 17 20   66  
3. David Radu 20 15 15 15   65
4. Presura Daniil 13 13 13 NP   39  
5. Cornea Bogdan 15 11 12 NP   38  
6. Badiu Raul 11 12 11 NP   34  
7. Tempestini Simone NP NP NP 13   13  
Campionatul de Slalom Paralel 2009

<=1400 CMC
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Et. V Total Total n-1
1.                
2.                
3.                
Campionatul de Slalom Paralel 2009

1401-1600 CMC
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Et. V Total Total n-1
1. Grunca Dan 17 17 15 15   64  
2. Belecciu Georgian 11 15 12 12   50  
3. Tomita Rares 20 20 NP 0   40  
4. Morar George 15 NP NP NP   15  
5-8. Tomita Serban NP NP NP 13   13  
5-8. Sabau Daniel 13 NP NP NP   13  
5-8. Bancioiu Nicolae NP 13 NP NP   13  
5-8. Popa Eduard NP NP 13 NP   13  
9-10. Ghigolea Dragos NP 12 NP NP   12  
9-10. Chiss Ovidiu 12 NP NP NP   12  
Campionatul de Slalom Paralel 2009
1601-2000 CMC
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Et. V Total Total n-1
1. Niristeanu Dan 15 15 0 20   50  
2-3. Savu Ciprian 20 20 NP NP   40  
2-3. Baghiu Horatiu 12 13 0 15   40  
4. Plesa Mihai 13 17 NP NP   30  
5-6. Bogdan Nastase 17 NP NP NP   17  
5-6. Popa Iacob NP NP NP 17   17  
7. Tatu Nicolae NP NP NP 13   13  
8. Baila Lucian NP 12 NP NP   12  
9. Rares Tomita 0 0 0 AB   0  
Campionatul de Slalom Paralel 2009

> 2000 CMC
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Total
1. Popa Octavian 0 15 NP NP 15
2. Anton Grigore 0 13 NP NP 13
3. Miron Bogdan Vlad 0 12 NP NP 12
4-5. Tamas Laszlo 0 NP NP NP 0
4-5. Dimitriu Victor NP NP NP 0 0
Campionatul de Slalom Paralel 2009

 

<=1400 CMC

Debutanti

Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Total
1. Greavu Paul 13 15 15   43
2. Istrate Radu 12 13 13   38
3. Baciu Razvan 15 NP NP   15
4-5. Istrate Marius - 12 NP   12
4-5. Andorca Constantin NP NP NP   12
Campionatul de Slalom Paralel 2009

1400-1600 CMC

Debutanti

Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Total
1. Greavu Paul 0 0 0 15 15
2. Moldovan Traian NP NP NP 13 13
3. Papp Robert NP NP NP 12 12
Campionatul de Slalom Paralel 2009

1601-2000 CMC

Debutanti

Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Total
1. Urdea Iacob 15 - NP   15
2. Istrate Marius 13 - NP   13
3. Cosma Silviu AB - NP   0
Campionatul de Slalom Paralel 2009


> 2000 CMC

Debutanti

Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Total
1. Bratu Emil 13 20 12 15 60
2. Simin Sergiu 12 13 13 13 51
3. Zabet Cosmin NP 12 17 17 46
4. Szabo Istvan NP NP NP NP 20
5. Cosma Silviu - 17 NP NP 17
6-8. Porumb Ciprian 15 NP NP NP 15
6-8. Teleaba Razvan Nicolae NP NP 15 NP 15
6-8. Urdea Iacob Ioan - 15 NP NP 15
9. Simin Andrei NP NP NP 13 13
10. Istrate Radu NP NP NP 12 12
Campionatul de Slalom Paralel 2009


Clasament general 2009
Loc Nume Pilot Et. I Et. II Et. III Et. IV Et. V Total
1. Octavian Tirnovean 6 12 20 17   55
2. Florin Tincescu 10 9 17 15   51
3. Dan Niristeanu 13 10 15 12   50
4. Octavian Popa 20 20       40
5-6. Dan Grunca 8 11 10 7   36
5-6. Radu David 7 6 12 11   36
7. Ciprian Savu 15 17       32
8. Rares Tomita 12 15       27
9. Emil Bratu   8 6 9   23
10. Mihai Plesa 9 13       22
11. Horatiu Baghiu 3 4 8 6   21
12. Dimitriu Victor       20   20
13. Daniil Presura   5 13     18
14. Laszlo Tamas 17         17
15. Belecciu Georgian   3 7 5   15
16-17. Vlad Bogdan Cornea 2   11     13
16-17. Popa Iacob       13   13
18. Bogdan Nastase 11         11
19. Tomita Serban       10   10
20. Eduard Popa     9     9
21. Tempestini Simone       8   8
22-24. Raul Badiu 1 2 4     7
22-24. Grigore Anton   7       7
22-24. Ioan Paul Mario Greavu     3 4   7
25-26. Andrei Simin     5     5
25-26. Ciprian Porumb 5         5
27. Morar George 4         4
28. Szabo Istvan       3   3
29-30. Simin Andrei       2   2
29-30. Radu Istrate     2     2
31-33. Moldovan Traian       1   1
31-33. Silviu Cosma   1       1
31-33. Cosmin Zabet     1     1
Campionatul de Slalom Paralel 2009


Contact: office@slalomparalel.ro